Zawodnicy Sports Academy z medalami - Kurier Ostrowiecki

Zawodnicy Sports Academy z medalami

Sports Academy wraz z zaprzyjaźnionym klubem Black Dragon Gym

Zawodnicy Klubu Sportowego Sports Academy z Ostrowca Świętokrzyskiego wzięli udział w zawodach K1, które zostały zorganizowane przez Shopa FightTeam wraz z trenerem Rafałem Szopą oraz jego żoną Agnieszką Szopą. Impreza miała patronat Polskiego Związku Kick-boxingu. Liga w której zawodnicy z Ostrowca brali udział miała nazwę k1 Battle of Wariors – kick boxing w walce z nalogami. Więcej poniżej!

Ze Sports Academy wystąpiło w zawodach czworo uczestników. Dwoje debiutantów m.in. Sandra Orłowska oraz Ksawery Kurdyła. Dla Sandry Orłowskiej to pierwszy występ w zawodach K1. Sandra trenuje dopiero pół roku ale jej walka była na naprawdę wysokim poziomie. Należą się jej ogromne brawa – relacjonuje trener ze Sports Academy.

Ksawery Kurdyła wystartował w formule Kick-light. Była to jego pierwsza walka, dał z siebie wszystko. Mamy jeden zdobyty medal na koncie. Zdobył go Kacper Nowak. Walkę wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Mieliśmy czwartego zawodnika, którym był Michał Nawrocki. Michał co prawda przegrał walkę, ale pokazał ogromnego ducha walki, ponieważ przeciwnik był bardzo silny i szybki. Mimo tego Michał dawał sobie świetnie radę i wierzę, że z następnych zawodów przywieziemy jeszcze więcej medali – dodaje przedstawiciel Sports Academy.

Poniżej publikujemy fotogalerię z zawodów.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Zawodnicy Sports Academy z medalami"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*