Kradzież w parku miejskim

W Ostrowcu Świętokrzyskim na terenie parku miejskiego nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę 20-latki dokonał kradzieży pozostawionej na ławce torebki z zawartością telefonu komórkowego. Wartość strat oszacowano na kwotę 4000 złotych. Zdarzenie miało miejsce 19 września 2021 r.

Torebka damska
Konrad Koneczny
Wybrane dla Ciebie