Ukradł 2 telefony z salonu telefonii komórkowej

W Ostrowcu Świętokrzyskim z salonu sprzedaży telefonii komórkowej, nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch nowych telefonów.  Właściciel oszacował wartość strat na kwotę ponad  2500 złotych. Zdarzenie miało miejsce na początku maja br.

Konrad Koneczny
Wybrane dla Ciebie