Młody mężczyzna z Radomia kradł w ostrowieckich drogeriach - Kurier Ostrowiecki

Młody mężczyzna z Radomia kradł w ostrowieckich drogeriach

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich z ostrowieckiej komendy ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży perfum i maszynek do golenia o wartości blisko 800 złotych z jednej z drogerii na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. 21- letni mieszkaniec Radomia usłyszał już zarzuty. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

19 lutego bieżącego roku ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży perfum i maszynek do golenia z jednej z drogerii na terenie miasta. Zajmujący się sprawą policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ustalili, że kradzieży dokonali trzej młodzi mężczyźni. Jeden z nich – 21 – letni mieszkaniec Radomia został wczoraj zatrzymany w miejscu zamieszkania. Śledczy przedstawili mu zarzuty kradzieży mienia o wartości blisko 800 złotych. Zatrzymanie współsprawców jest tylko kwestią czasu. Policjanci ustalają również czy mężczyźni dokonali innych kradzieży na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego.

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło i foto: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Młody mężczyzna z Radomia kradł w ostrowieckich drogeriach"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*