Zatrzymano 15-latka, który jest podejrzewany o kradzież torebki "na wyrwę" - Kurier Ostrowiecki

Zatrzymano 15-latka, który jest podejrzewany o kradzież torebki „na wyrwę”

Wczoraj (22 czerwiec 2016 roku) policjanci z Komisariatu Policji w Ćmielowie zatrzymali 15 – letniego mieszkańca gminy Bodzechów podejrzewanego o usiłowanie kradzieży torebki na tzw. „wyrwę”. Teraz sprawą nieletniego zajmie się sąd rodzinny.

Wczoraj wieczorem na jednej z ulic w Ostrowcu Świętokrzyskim do idącej 46 – letniej kobiety podbiegł młody mężczyzna. Młodzieniec usiłował wyrwać jej torebkę, w której znajdowały się dokumenty i pieniądze w kwocie 30 złotych. Dzięki zdecydowanej postawie kobiety, nastolatek  nie dokonał kradzieży, a następnie uciekł w głąb pobliskiego osiedla. Po otrzymaniu od kobiety zgłoszenia, dyżurny ostrowieckiej policji, natychmiast skierował na miejsce najbliższy patrol. Funkcjonariusze z  Komisariatu Policji w Ćmielowie w wyniku szybkiego działania zatrzymali w bezpośrednim pościgu nieletniego rozbójnika. Teraz jego sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Źródło: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Zatrzymano 15-latka, który jest podejrzewany o kradzież torebki „na wyrwę”"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*