Cyber Marian odwiedzi Kielce! - Kurier Ostrowiecki


Cyber Marian odwiedzi Kielce!

Jeden z czołowych polskich YouTuberów – Cyber Marian, z charakterystycznym wąsem i okularami z denek słoików, autor książki „Dziś tak bardziej” wystąpi w Kielcach podczas wydarzenia Active Day Kielce, mającego na celu zachęcić młodzież do rozwijania swoich pasji.

Cyber Marian, to jedna z najbardziej znanych osobowości internetowych w Polsce. Kanał na YouTube prowadzi od stycznia 2011 roku. Artykuły o jego produkcjach trafiały na główne strony takich serwisów, jak brytyjski The Mirror, Metro, Smosh, UNILAD, TopGear czy CKM. 2 stycznia 2016 roku Cyber Marian wylądował w Buenos Aires, aby wraz z Orlen Team wystartować w rajdzie Dakar. Przez 6 dni przejechał blisko 4000 km po bezdrożach Argentyny, aby na zlecenie PKN Orlen nakręcić swoją zagraniczną produkcję – powstał w ten sposób film pt. Składakar, w którym wystąpili zawodnicy Orlen Team: Adam Małysz, Rafał Sonik, Kuba Przygoński, Kuba Piątek, Jacek Czachor, Marek Dąbrowski.

Wydarzenie Active Day, organizowane przez ostrowiecki Zespół Pomocy Koleżeńskiej, odbędzie się już 12 kwietnia w Kielcach. Oprócz Cyber Mariana, organizatorzy zaprosili do współpracy wiele innych, ciekawych prelegentów, którzy przekażą młodzieży ogromną dawkę inspiracji. Wśród nich znalazła się m.in. uczestniczka popularnego programu Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami.

Jak mówi Patryk Stępień, organizator wydarzenia, to bardzo ważne, aby podczas wydarzenia zaprezentowali się różni prelegenci: „Chcemy dotrzeć do jak największej ilości młodzieży z naszym celem – zachęcenia do rozwijania swoich pasji i brania spraw w swoje ręce, dlatego do współpracy zaprosiliśmy osoby z kilku różnych światów. Dzięki temu zainspirujemy jeszcze większą liczbę kieleckiej młodzieży„.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Cyber Marian odwiedzi Kielce!"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*