Nie żyje 40-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Wstępnie wykluczono, aby ktoś przyczynił się do śmierci mężczyzny - Kurier Ostrowiecki


Nie żyje 40-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Wstępnie wykluczono, aby ktoś przyczynił się do śmierci mężczyzny

Jak poinformowało w dniu dzisiejszym Radio Kielce, w niedzielę znaleziono ciało 40-letniego mężczyzny w jednym z mieszkań na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Według informacji zebranych przez dziennikarzy Radia Kielce w niedzielę przed godziną 14:00 do ostrowieckich funkcjonariuszy zgłosiła się 37-letnia kobieta, która powiedziała, że nie może skontaktować się ze swoim konkubentem.

Ze wstępnych ustaleń na miejscu biegły lekarz wykluczył udział osób trzecich. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji dla Prokuratury – informuje rzecznik prasowy ostrowieckiej policji.

Zgon mężczyzny nastąpił w sobotę.

Źródło: Radio Kielce, własne.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Nie żyje 40-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Wstępnie wykluczono, aby ktoś przyczynił się do śmierci mężczyzny"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*