Służba przy granicy [Fotogaleria] - Kurier Ostrowiecki

Służba przy granicy [Fotogaleria]

Foto: Świętokrzyska Policja

Sytuacja na wschodniej granicy Polski od pewnego czasu jest napięta. Służby mundurowe działające na miejscu wspierane są także przez świętokrzyskich policjantów. Mundurowi rotacyjnie wymieniają się w niełatwej służbie, gdzie zapewniają bezpieczeństwo. Dziś kolejni policjanci wyjechali poza garnizon, przed wyjazdem spotkali się z Komendantem Wojewódzkim Policji w Kielcach nadinsp. dr Jarosławem Kaletą. Więcej poniżej!

Dziś 47 funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji w Kielcach opuściło nasze województwo. Najbliższe dni spędzą na służbie, wspierając kolegów z garnizonu lubelskiego. Każdy z nich nadchodzące Święta Bożego Narodzenia spędzi poza domem, stojąc na straży bezpieczeństwa przy wschodniej granicy Polski. Niełatwa i wymagająca służba na miejscu, rozłąka z rodziną i inne okoliczności skłaniają by szczególnie docenić to poświęcenie. Na dzisiejszej odprawie z dowództwem kieleckiego oddziału prewencji obecny był szef świętokrzyskich policjantów nadinsp. dr Jarosław Kaleta. Generał podziękował funkcjonariuszom za poświęcenie i podejmowany trud, życzył także szczęśliwego powrotu do domów.

Policjanci z różnych pionów rotacyjnie wymieniają się wspierając służby działające na miejscu, delegowani są do wypełniania zadań w garnizonie lubelskim i podlaskim.

Foto: Świętokrzyska Policja

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Służba przy granicy [Fotogaleria]"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*