V Noworoczny Turniej Piłki Nożnej - Po raz piąty powitamy Nowy Rok na Orliku! - Kurier Ostrowiecki

V Noworoczny Turniej Piłki Nożnej – Po raz piąty powitamy Nowy Rok na Orliku!

SONY DSC

Tradycyjnie w pierwszych dniach po Sylwestrze, dzięki MOSiR Ostrowiec, spotkamy się na boisku piłkarskim Orlik Ogrody, by przywitać Nowy Rok na sportowo. 6 stycznia 2016 roku o godzinie 10:00 rozpocznie się piąta już edycja Noworocznego Turnieju Piłki Nożnej w kategorii OPEN o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św., organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W zawodach mogą brać udział osoby pełnoletnie (posiadające dowód osobisty) zgłoszone do zawodów na formularzu zgłoszeniowym (do pobrania na stronie www.mosir.ostrowiec.pl). Kadra zespołu może składać się maksymalnie z 10  zawodników (drużyny występują w 6 osobowym składzie, w tym bramkarz).

SONY DSC

SONY DSC

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są w siedzibie MOSiR (ul. Świętokrzyska 11, pokój 2.39). Można wysłać je również za pośrednictwem poczty e-mail na adres biuro@mosir.ostrowiec.pl. Akces gry można zgłosić również telefonicznie (41 2475517, pn.-pt, godz. 7-15). Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 31 grudnia 2015r. System rozgrywek i zasady gry ustalone zostaną na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 31 stycznia o  godz. 14.00 na Orliku Ogrody.

Drużyny, które zajmą miejsca I–III otrzymują puchary ufundowane przez Prezydenta Miasta Ostrowca Św. oraz nagrody rzeczowe. Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymują pamiątkowe dyplomy. Tradycyjnie każdy uczestnik będzie mógł również liczyć na kiełbaskę z grilla i gorącą herbatę.
Warunkiem udziału w turnieju będzie dokonanie opłaty wpisowej w wysokości 100 zł, która zostanie przeznaczona na koszty organizacyjne turnieju.
Ilość miejsc jest ograniczona (Organizatorzy planują udział do 9 zespołów).

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "V Noworoczny Turniej Piłki Nożnej – Po raz piąty powitamy Nowy Rok na Orliku!"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*