Sukces ostrowieckich zawodników taekwondo w Puławach - Kurier Ostrowiecki
MATERIAŁ WYBORCZY

Sukces ostrowieckich zawodników taekwondo w Puławach

W Puławach  29 listopada odbyły się Otwarte Mistrzostwa Puław w Taekwondo Olimpijskim. Na matach walczyła ponad setka zawodników w kategorii młodzika i kadeta. Wśród nich było czternaścioro  reprezentantów  Ostrowieckiego Stowarzyszenia Taekwondo Olimpijskiego. Wywalczyli oni 13 medali: 6 złotych, 6 srebrnych i 1 brązowy oraz dwa czwarte miejsca. Większość z nich stoczyła po dwie lub trzy walki, więc nie tylko pod względem wyniku sportowego, ale również szkoleniowo był to owocny start. Nasi reprezentanci utrzymują przez całą jesień wysoką formę i toczą coraz lepsze walki.

W kategorii młodzik dziewczęta: złoto wywalczyła Dagmara Chełminiak, brąz Wiktoria Kosałka.

W kategorii kadet: srebrne medale wywalczyli Filip Jabłoński i debiutant w tej kategorii Mateusz Nowak.

2015-11-30-793 2015-11-30-807 2015-11-30-813 2015-11-30-820

W kategorii młodzik chłopcy:  dwa złote medale w walkach i w konkurencji sprawnościowej zdobył Jakub Cemerys, złoto w sprawnościówce zdobył również Michał Niedbała, natomiast IV miejsce w walkach przypadło Patrykowi Goryckiemu i Michałowi Putonowi. Cała czwórka startowała po raz pierwszy w tej kategorii wiekowej, stąd też należą im się szczególne podziękowania za wspaniałą postawę i wyniki. Złoto po bratobójczym finale wywalczył Piotr Stec oraz Jakub Sieroń, natomiast Srebrne medale zawisły na szyi Dominika Gromali, Jana Kwietnia, Pawła Kucharskiego, Igora Cemerysa.

Wszystkich chętnych do aktywnego spędzania czasu zarówno w formie rekreacji ruchowej jak i sporu zapraszamy na treningi OSTO w PSP nr 7 na Pułankach, informacje pod nr tel: 504810868.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Sukces ostrowieckich zawodników taekwondo w Puławach"